Sıkça Sorulan Sorular

Çevrenizde bulunan ve uzaktaki herkese; Tam güvenlikli, kaliteli ve nitelikli internet sitesi satarak mütemadiyen kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. Her sektöre hitap eden kişiye özel yazılımlarımız sayesinde: Herkes için hizmet, herkes için KurumsalSoft!

Web tasarımı ve yazılım üzerine, sektöründe hiç durmadan kendini geliştiren KurumsalSoft tam 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Sektör analizi yapıldığında ve ortaya çıkan çalışmalara dikkatli bakıldığında görülmektedir ki; Türkiye’deki pek çok internet sitesi hizmeti veren firma gerektiği gibi çalışmamaktadır. KurumsalSoft, bu eksikleri tespit ederek kendi projesini gerçekleştirmiş, internet sitesi hizmetine farklı bir bakış açısı ile yeni bir yorum getirmiştir.

Bütün bu analizler ve projeler doğrultusunda KurumsalSoft imzasını taşıyan, modern çizgilere sahip ve müşterilerin beklentilerini memnuniyetle karşılayacak internet sitesi hizmeti vermeye başlamıştır.

Yapılan çalışmaların ve üretilen sitelerin ışığında, şuanda binlerce sektöre hitap edecek web tasarımları geliştirmiştir. KurumsalSoft verdiği kaliteli internet sitesi hizmetini, güven politikasıyla en hızlı şekilde teslim ederek ilerlemiştir.

Sağladığımız kaliteli ve güvenilir internet hizmetinin bayilik sistemi; işin doğru biçimde kanaldan çıkıp alıcıya ulaşması için gerçekleştirilmiştir. İşlerimizle birlikte KurumsalSoft bayileri de kendisini büyütmeye devam etmiş, sahip olduğu ekipman ve donanım doğrultusunda müşteri memnuniyeti politikasından ödün vermemiştir.